Zbędne UK National Lotto nagroda pieniężna wpada Miliony

Zbędne UK National Lotto nagroda pieniężna wpada Miliony

Kasynie-Hazard Article The UK National lotto ciągle siedzi na ogromnych ilości loterii pieniężnych, które są po prostu czekają, aby być przedmiotem reklamacji. Tylko w ciągu pięciu miesięcy od września 2008 do lutego 2009 roku tylko krótki 4 mln pozostaje nieodebrane przez graczy tylko lotto gry w Wielkiej Brytanii. Są to nie tylko masa drobnych nagród albo; istnieje wiele ponad 10000, kilka z ponad 100.000, a także jedną nagrodę w wysokości 1,5 million.Zakłady lotto

If masz poszedł do wysiłku, aby kupić bilet na Lotto UK National, pamiętaj, aby sprawdzić swoje numery biletów jak najszybciej losowanie miało miejsce. Jeśli jesteś na tyle szczęścia, żeby zapewnić sobie nagrodę pieniężną, spróbuj zastrzeżenia go w swojej najbliższej wygody ponieważ zasady loterii UK National zastrzec, że każda nagroda, która nie została odebrana oszustwo w ciągu 180 dni będą rozprowadzane wśród charytatywnej organisations.
The największego powodu podniesionego przez gracze lotto, dlaczego oni nie dochodzić swoich wygranych na loterii dlatego, że straciło bilety. Jestem pewien, że większość z nas straciło bilet lotto po drodze i nie rozpaczliwie starał się zdobyć to w sam raz na remis, ale z niewielkim luck.

Depending na wysokości swojej UK National lotto wygrana

Depending na wysokości swojej UK National lotto wygrana, istnieje kilka sposobów w którym twierdzą wygraną. Jeśli nagroda jest mniejsza niż 200, można ubiegać się o pieniądze z dowolnego brytyjskiego detalisty lotto w Wielkiej Brytanii. Gdy wypłata gotówki mieści się pomiędzy 200 a 500 niektórzy sprzedawcy detaliczni loterii może wciąż wypłacić tę sumę, ale dla tych, którzy nie będziesz musiał odebrać nagrodę na poczcie instead.

When jesteś twierdząc, UK National nagrody loterii

When jesteś twierdząc, UK National nagrody loterii, które pasują do kategorii od 500 do 50000 ponownie poczta jest, gdy trzeba przejść, aby odebrać nagrodę. Trzeba będzie wypełnić formularz wniosku, przedstawić swoją zwycięską www.oszustwo.net/lotto-online/ bilet jako dowód, a także pokazać swój dowód tożsamości przed przedstawiane z czekiem na swojej nagrody. Nagrody pieniężne tego rodzaju mogą być twierdził również drogą pocztową z UK National Lottery sztabie. Znowu będzie zobowiązany do wypełnienia formularza wniosku i prześlij swoją zwycięską bilet jako dowód swojej wygranej. Jeśli wolisz, aby odebrać nagrodę w ten sposób, kserokopię biletu loterii dla bezpieczeństwa, a następnie wysłać rzeczywisty bilet poprzez nagrany delivery.

If masz szczęście być wywołanie w brytyjskiej loterii nagrody przekraczającej 50000, które są wymagane aby podróż do jednego z ośrodków regionalnych National Lottery i odebrać nagrodę w person.

If chcesz się trzymać z dala od zawsze dołączył listę osób

If chcesz się trzymać z dala od zawsze dołączył listę osób, które utracą UK wygrane na loterii, byłoby rozsądne, aby utworzyć kupon subskrypcja z loterii UK National bezpośrednio. W ten sposób płatności bilet lotto zawsze będą podejmowane http://www.oszustwo.net/lottoland/ na czas, a użytkownik zostanie powiadomiony o wszelkich nagród najbliższych na swój sposób w krótkim czasie po losowaniu został złożony. Grając w ten sposób zapewni, że zawsze skończyć z loterii pieniężnych, które jest prawnie yours. About Autor: Julie B rynek internetowy informuje czytelników zainteresowanych UK National Lotto gra, jak to jest możliwe, aby przyłączyć się do Narodowego Lotto Syndykat otrzymywać niektóre niesamowite korzyści dla online Zagraj Krajowego Lottery z UK National Lottery sztabie. Znowu będzie zobowiązany do wypełnienia formularza wniosku i prześlij swoją zwycięską bilet jako dowód swojej wygranej. Jeśli wolisz, aby odebrać nagrodę w ten sposób, kserokopię biletu loterii dla bezpieczeństwa, a następnie wysłać rzeczywisty bilet poprzez nagrany delivery.